Forum Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart im Harrego Pottera Strona Główna   Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart im Harrego Pottera
http://wsmic_im_hp.glt.pl/
 


Forum Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart im Harrego Pottera Strona Główna -> Pogaduszki -> Vivalt
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
  Post Vivalt - Wysłany: Pią 15:10, 21 Kwi 2006  
Wioletta Nighthaven
Gość
Nie wyjeżdżasz na wakacje? Przypuszczasz, że będziesz się nudzić? Na pewno chcesz przeżyć coś magicznego, niepowtarzalnego, co?
Zapisz się do najlepszej internetowej szkoły magii - Narodowej Szkoły Magii i Czarodziejstwa Vivalt na semestr wakacyjny (6.05. – 19.08.)!
Nagroda Żonglera, Ministerstwa Magii - otrzymaliśmy wszystkie możliwe odznaczenia. Nie zmarnuj swojej szansy, już teraz zdecyduj się na naukę w Vivalcie!
Zapraszam na stronę [link widoczny dla zalogowanych]!

Poszukujemy nauczycieli i uczniów klas I. Osoby, które przez okres co najmniej 1 miesiąca uczęszczały do innej szkoły magii jesteśmy gotowi przyjąć od razu do klasy II lub III!

Aby zostać uczniem wyślij sowę na adres dyrektorki – [link widoczny dla zalogowanych] lub umieść wpis w księdze gości w którym zawarłbyś:
* Imię (prawdziwe)
* Nazwisko (zmyślone, najlepiej z 2 angielskich wyrazów, nie kojarzące się, czyli nie pochodzące z książki – w razie co mam parę już wymyślonych nazwisk)
* e-mail
* numer gg
* dom w którym chcesz być (przed wybraniem domu radzimy zapoznać się z historią Vivaltu, pamiętajcie też że znaki zodiaku: baran, lew, strzelec, należą do trygonu ognia, rak, skorpion, ryby, do trygonu wody, byk, panna, koziorożec do trygonu ziemii, a bliźnięta, waga, wodnik, do trygonu powietrza)
* skąd dowiedziałeś się o Vivalcie (znajomi, inna www – jaka? itp.)

Lekcje w Vivlacie odbywają się na chatach według odgórnie ustalonego planu lekcji (http://wioletta_nighthaven.w.interia.pl/Plan_lekcji.htm). Obecność na nich nie jest obowiązkowa i za opuszczanie ich nie odejmuje się Ioonów (odpowiednik pkt), jednak nieobecności działają tylko na waszą niekorzyść. Prace domowe należy odrabiać niezależnie od okoliczności, a jeśli nie rozumie się tematu staje się to znacznie trudniejsze...

Wpisz swój mail w okienko subskrypcji ze strony głównej, a następnie kliknij w link przesłany listem, by na bieżąco otrzymywać informacje. Bierz udział w sondach, balach, wycieczkach edukacyjnych i innych imprezach organizowanych w Vivalcie.

Co oferuje Vivalt?

Przede wszystkim wspaniałą, magiczną zabawę w gronie przyjaznych ludzi. Ta szkoła posiada bogatą i piękną tradycję. W ciągu roku szkolnego obchodzimy wiele świat, uroczystości. Od lat uczestniczymy w wymianach międzyszkolnych. Ogólny zarys pracy Vivaltu na ten rok znajdziesz w kalendarium (http://wioletta_nighthaven.w.interia.pl/Kalendarium_%20Vivaltu_na_2005_rok.htm.)

Pomimo burzliwych początków, o których można przeczytać w cały czas aktualizowanej kronice (http://wioletta_nighthaven.w.interia.pl/Kroniki_Vivaltu.htm) obecnie Vivalt jest jedną z najbardziej stabilnych i najlepszych wirtualnych szkół magii. Strona szkoły istnieje ponad 30 miesięcy. Funkcjonujemy 5 „szkolnych lat” (Stary Vivalt, Nowy Vivalt – 4 lata).

W naszym gronie pedagogicznym znajduje się wielu świetnych magów, pracowników ministerstwa, edukatorów, oraz badaczy.

W Vivalcie nie uczymy się tylko na lekcjach. Zgromadzaliśmy wiele interaktywnych pomocy naukowych w formie gier, symulatorów, testów itp. Nasi uczniowie biorą udział w dalekich wycieczkach i wyprawach naukowych.

Oryginalne zasady funkcjonowania, niespotykane nigdzie indziej nazwy domów, ciekawa historia (http://wilhelm_mag.fm.interia.pl/histo.html)... Vivalt jest niepowtarzalny, inny od tysięcy Hogwartów. Niewielu pamięta, że to my wprowadziliśmy zwyczaj tworzenia szkół zupełnie nowych, niepodobnych do Hogwartu. Jesteśmy pionierami w wielu dziedzinach – gazetki szkolne, raporty z zajęć, magiczne blogi, przedmioty autorskie, magiczne miasta, urozmaicone zasady Quidditcha, duchy, wymiany międzyszkolne, wycieczki… A to jeszcze nie wszystko!

Każdy uczeń i każdy pedagog ma szansę, by być wyróżnionym za swoją pracę. Prowadzimy regularnie uaktualniany ranking na stronie organizacyjnej (http://wioletta_nighthaven.w.interia.pl/Organizacyjna.htm).

Założycielem gazetki szkolnej "Podszepty z Vivaltu" (http://www.podszepty-z-vivaltu.mylog.pl/) jest osoba odpowiedzialna za sukces najpopularniejszej gazety ostatnich lat - "Kuriera Magicznego". Sztab redaktorów w niemal niezmienionym składzie to gwarancja jakości.

Na nasze forum (http://free4web.pl/3/1,77939,164352,Threads.html;jsessionid=4F834309E63D68230E7C745378F61AA7 – stare lub [link widoczny dla zalogowanych] - nowe) od miesięcy zaglądają wszyscy czarodzieje, niezależnie od szkoły w której pracują.

Odbywające się regularnie konkursy (http://wilhelm_mag.fm.interia.pl/konku.html) sukcesywnie urozmaicają życie szkolne.

Niemal wszyscy sławni działający niegdyś w wirtualnym świecie magicznym przewinęli się przez Vivalt. Ci, którzy odeszli (http://wioletta_nighthaven.w.interia.pl/Niegdys.htm) zawsze wracają z miłą chęcią.

Ilu jest miłośników naszej szkoły? Wystarczy spojrzeć na tablicę wyników testu z wiedzy o Vivalcie (http://www02.quizyourfriends.com/takequiz.php?quizname=040501141610-Vivalt&c=0&a=0Cool!
Obecnie w naszej subskrypcji jest ponad 200 aktywnych e-maili!

Tylko tutaj uzyskasz oficjalny status animaga, metamorfomaga, czy mistrza (ogńmistrza, wódmistrza, ziemmistrza lub wiatrmistrza) - władcy żywiołu.

Oprócz przedmiotów tradycyjnych (Opieka nad Magicznymi Stworzeniami, Obrona przed czarną magią, Zielarstwo, Astronomia, Eliksiry, Wróżbiarstwo, Historia Magii, Zaklęcia i Uroki, Transmutacja, Miotlarstwo, Mugoloznawstwo), poznasz tajniki Wiedzy o magicznych miejscach i rytuałach, Mocy wewnętrznych i oddziaływań oraz Językoznawstwa, a na zajęciach dodatkowych zgłębisz Literaturę Magiczną, Łacinę (tylko w Vivalcie! Pomysł zastrzeżony!), techniki teatralne i wiele, wiele innych!

Szkoła Vivalt czynnie współpracuje z Karczmą pod Jednorożcem (http://czat.wp.pl/chat.html?i=28912) (najpopularniejszy chat HP), mamy także własą Sowiarnię (http://vivaldzka-sowiarnia.mylog.pl), oraz Vivaldzkie Miasto - Kar Garudwyn (http://wilhelm_mag.fm.interia.pl/miasto/), wraz z Bankiem (http://wilhelm_mag.fm.interia.pl/miasto/bank.html).
Oferujemy najbardziej rozbudowaną ze wszystkich szkół magii (ponad 200 woluminów o tematyce naukowej, liczne powieści, opowiadania, i fanficki) bibliotekę.
Nasi uczniowie mają regularny dostęp do najlepszej prasy, mogą wstępować w szeregi Klanu Strażników Relikwii (www.straznicy-relikwii.prv.pl) – klanu RPG.
Vivaldczycy ze szczerą ochotą prowadza pamiętniki, w których opisując swoje życie w naszej szkole oraz piszą powieści z akcją osadzoną w vivaldzkich murach, gdzie postacie fantastyczne mieszają się z rzeczywistymi. To kolejny dowód na to, że czują się w Vivalcie dobrze!
Wioletta Nighthaven - dyrektorka, nauczycielka ONMS, , wódmistrzyni, animag - kotka (www.wioletta-nighthaven.mylog.pl), Aurelia Witchyn - uczennica kl. II Aqaroru, prefekt, przyszła wódmistrzyni, animag - wilczyca (http://www.aurelia-witchyn.mylog.pl/), Wioletta Source –v-ce dyrektorka, nauczycielka wróżbiarstwa, przyszła ogńmistrzyni, opiekunka Igninu (http://www.wiola-source.mblog.pl), Ania Vandom - uczennica II klasy Aqaroru i prefekt, przyszła wódmistrzyni (http://www.ania-vandom.ownlog.com/), Sylwia Moonlight - uczennica II klasy Aqaroru, były prefekt, osoba zamrożona, przyszła wódmistrzyni, animag (http://www.moonlight-sylwia.blog.onet.pl), Lena Salven - uczennica I klasy Aqaroru (http://lena-salven.mylog.pl), Joanna Shadowcat - opiekunka Aqaroru, nauczycielka Astronomii, wódmistrzyni (http://joanna-shadowcat.mylog.pl), Ilona Cyndaquil - uczennica I klasy Aqaroru (http://ilona-cyndaquil.mblog.pl), Gabriela Watherdragon - uczennica II klasy Aqaroru, przyszła wódmistrzyni (http://gabriela-watherdragon.blog.pl) , Aurelia Witchyn - była uczennica i prefekt Aqaroru, była v-ce dyrektorka, przyszła wódmistrzyni (http://aurelia-witchyn.mylog.pl), Kamila Grey - uczennica II klasy Caelinu, prefekt, przyszła wiatrmistrzyni (http://www.kamila-grey.mylog.pl), Mira Darkrose - uczennica II klasy Igninu, prefekt, przyszła ogńmistrzyni (http://www.mira-darkrose.ownlog.com), Angelika McDonald - była nauczycielka Eliksirów, uczennica III klasy Aqaroru, była v-ce dyrektorka i przyszła wódmistrzyni( [link widoczny dla zalogowanych]), Łukasz Crowair - uczeń I klasy Caelinu, prefekt (http://lukasz-crowair.mylog.pl), Małgorzata Violence - uczenica II klasy Igninu, prefekt, przyszła ogńmistrzyni (http://szalona-piromanka.mylog.pl), Gabriela Darkbook - uczennica II klasy Aqaroru, (http://gabriela-darkbook.mylog.pl), Tomasz Silvblack - uczeń i prefekt Aqaroru II klasy, przyszły wódmistrz (http://tom-silvblack.mylog.pl), Kuba Fergl - uczeń i prefekt I klasy Brumawu, przyszły ziemmistrz (http://kuba-fergl.mylog.pl), Katarzyna Canun - uczennica II klasy Igninu (http://kate-canun.mylog.pl).
W mocy wody autorstwa Aurelii Witchyn (http://w-mocy-wody.ziomek.us/), Córka ognia Wioletty Source (http://corka-ognia.mylog.pl), Złote gwiazdy Joanny Shadowcat (http://zlote-gwiazdy.mblog.pl/), Odrodzony z ziemi Macieja Tamrona (http://odrodzony-z-ziemi.mblog.pl/), "Tragedia w Vivalcie" Wioletty Sunnset (http://wiola-nasta-sunnset.mblog.pl), "Władca żywiołów" Katarzyny Creatrix (http://wladcazywiolow.blog.onet.pl), "Lekka niczym wiatr" Janiny Silverrose (http://feather-in-the-wind.mblog.pl), "Serce Vivaltu" Gabrieli Watherdragon (www.serce-vivaltu.blog.pl), "W sidłach wody" Anny Vandom (www.w-sidlach-wody.mblog.pl) -- to tylko niektóre tytuły.
Aby usprawnić życie Vivaltu, mamy również swoisty rozkład dnia (http://wioletta_nighthaven.w.interia.pl/pomieszczenia.htm)
I w końcu dziesiątki zaprzyjaźnionych szkół magii. Łatwy dostęp do całego magicznego świata Internetu.
Dnia 26.03. nasz licznik zarejestrował 101518 wejść (działa od lipca). Codziennie stronę Vivaltu odwiedza ok. 200 osób. Pod każdą notką możesz znaleźć ok. 300-500 komentarzy (w porywach nawet 1000). W księdze gości mamy ich 2067.

[link widoczny dla zalogowanych]

Serdecznie zapraszam!

Wioletta Nightahven
 
Powrót do góry  

  Forum Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart im Harrego Pottera Strona Główna -> Pogaduszki -> Vivalt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

   
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin